Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 20 listopad 2014 14:46

Zembrzyce. Wybory takie, że… ŁAŁ!

Mieszkańcy gminy zadecydowali, że chcą mieć nowego włodarza. W nadchodzącej kadencji będzie nim Łukasz Palarski.

Eugeniusz Stypuła nie będzie już stał na czele gminy Zembrzyce. Mieszkańcy podczas niedzielnych wyborów przekazali władzę nowemu włodarzowi, Łukaszowi Palarskiemu. Ten nie ukrywa zadowolenia z obywatelskiej postawy swych krajan. I już pali się do pracy…

- Pragnę wszystkim serdecznie podziękować za udział w wyborach oraz za wsparcie mojej kandydatury. Wszystkim bardzo dziękuję za piękną lekcję lokalnej demokracji - frekwencja w gminie Zembrzyce jest jedną z najwyższych a udział mieszkańców Zembrzyc w wyborach nasuwa na usta tylko jedno... ŁAŁ! – oświadczył po ogłoszeniu wyników.

W rozmowie z portalem sucha24.pl przyznał, że wysoka frekwencja była kluczem do osiągniętego przez nowego wójta wyniku.

- Wszystkim zaangażowanym w kampanię wyborczą a szczególnie kandydatom KWW Nasza Gmina Zembrzyce i członkom komitetu wyborczego na czele z Pełnomocnikiem Wyborczym pragnę raz jeszcze podziękować, bez was ten sukces nie byłby możliwy ... a teraz do pracy! – dodaje Palarski.

Wyborcy dokonali też wyboru składy zembrzyckiej rady. Zasiądą w niej: Małgorzata Góralik, Janina Koziołek, Jan Gierat, Jolanta Żmija, Grzegorz Józefowski, Tomasz Gruszeczka, Łukasz Palarski (z racji wyboru na wójta Tutaj będzie potrzebne dodatkowe głosowanie w celu uzupełnienie składu rady),  Jan Wożniak, Tadeusz Zadora, Kazimierz Kachnic, Bogusława Kalemba- Wanat, Adam Łasak, Emilia Pilarczyk, Zdzisław Pływacz, Cecylia Szeląg.

- Jestem zatem pełen optymizmu w zakresie tworzenia przez nową radę i nowego wójta silnego samorządu służącego wszystkim mieszkańcom naszej gminy – komentuje wybór świeżo upieczony włodarz Zembrzyc. - W nowej Radzie Gminy zasiądzie aż 11-u dotychczasowych radnych, radnych których znam, z którymi przez ostatnie lata współpracowałem dlatego też wierzę, że wspólnie nie tracąc czasu na zbędne spory będziemy realizować cele jakie postawili przed nami mieszkańcy.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce. Wybory takie, że… ŁAŁ!