Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 17 marzec 2020 16:54

„Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa” po koncercie Marka Piekarczyka

W ubiegłą sobotę, 7 marca w Old Joker w Jaroszowicach odbył się charytatywny koncert Marka Piekarczyka w ramach akcji „Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa”. Dzięki pomocy uczestników imprezy, jesteśmy coraz bliżej wyznaczonego celu, jakim jest rozbudowa specjalistycznej placówki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

 

    Marek Piekarczyk znany jest ze swej charytatywnej działalności i mimo natłoku pracy zgodził się przyjąć zaproszenie i zagrać w towarzystwie symfonicznego trio dla tak ważnej sprawy. Koncert nie mógłby się odbyć gdyby nie ogromne zaangażowanie także pana Stanisława Janoszka z Old Joker, który już kolejny raz we współpracy z OREW Tarnawa Górna zapewnił oprawę imprezy na wysokim poziomie. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie fantastyczna obsługa sali i kuchni, za którą także bardzo dziękujemy.

    Koncert poprowadził prezenter radia RMF MAXXX Marek Rusinek, który poświęcił bardzo dużo swojego czasu i energii w organizację całego przedsięwzięcia. Z jego inicjatywy na licytacji można było zdobyć m.in. wejściówki na prywatne oprowadzanie po radiu RMF FM oraz wiele voucherów i bonów. 

    Wieczór rozpoczął się kolacją oraz występem artysty Kamila Kołodziejczyka, który być może jest u progu swojej muzycznej kariery. Zaprezentował on swoje trzy nowe utwory.  Następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru czyli Marek Piekarczyk. Muzyk zabawiał publiczność nie tylko swoim śpiewem ale i licznymi anegdotami i opowieściami ze swojego życia. Pomiędzy występami odbywały się licytacje różnorodnych przedmiotów, voucherów, książek, które zostały przekazane przez niezastąpionych sponsorów. Nie mały wkład w ich pozyskanie miała pani Joanna Stypuła, która jest niezwykle zaangażowana w naszą kampanię.

Dzięki hojności zgromadzonych gości udało się zebrać niebagatelną kwotę 32 180 złotych.

 

„Wdzięczność jest najpiękniejszym kwiatem, który wyrasta z duszy” dlatego jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim gościom imprezy którzy w jakikolwiek sposób zechcieli nam pomóc.

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do osób, które zechciały podjąć z nami wyzwanie organizacji i przeprowadzenia kolejnego, charytatywnego przedsięwzięcia.

Są to:

 

 - Marek Piekarczk,

-Marek Rusinek,

- pan Stanisław Janoszek, Old Joker,

- pani Joanna Stypuła,

- Tomasz Adamek,

- Krzysztof Nepelski,

- cukiernia Kokosek,

- Termy Gorący Potok,

- firma Domeno,

- Machaczka Caffe,

- Beskidzki Raj,

- Teresa Sikora, Łukasz Sikora, Market EURO „Na Górnicy”,

- 3 for U Małgorzata Sordyl,

- Browar Such a Beer,

- restauracja Cud Malina,

- La Gosh My Passion,

- AVON Małgorzata Kłonowska-Jagosz,

- pensjonat Chata pod Pustą (Wierchomla Mała),

- pensjonat Moje Tatry (Biały Dunajec),

- firma Hat-Trick,

- Wydawnictwo Znak,

- firma Traviata

- firma Zielony Talerzyk,

- S&E EXCLUSIVE.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyce„Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa” po koncercie Marka Piekarczyka