Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 15 grudzień 2014 07:34

Zembrzyce: ludzie wyjdą na ulice?

Zembrzyce: ludzie wyjdą na ulice? wm.pl

Czy dojdzie do blokady drogi? Władze nie potwierdzają, ale też nie przeczą.

 

„Wieść gminna” niesie wiadomość, że mieszkańcy Zembrzyc chcą dzisiaj protestować na drodze nr 28 w Zembrzycach. Podobno powodem wyjścia na ulice ma być niezadowolenie z jakości wykonania dróg przez jedną z firm. Być może dojdzie nawet do zablokowania drogi.

Tymczasem władze gminy nie potwierdzają ani nie zaprzeczają, że do protestów ma dojść.

- Na chwilę obecną nie mam żadnej potwierdzonej informacji, co oczywiście nie wyklucza takiego wydarzenia – poinformował Łukasz Palarski, wójt Zembrzyc. - Niemniej jednak nikt nie konsultował ze mną takiego działania wobec czego trudno mi się odnieść do jego okoliczności.

 

Na wszelki wypadek wszystkim kierowcom planującym podróż drogą nr 28 radzimy zachować ostrożność, a w razie utrudnień – cierpliwość.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce: ludzie wyjdą na ulice?