Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 20 marzec 2015 22:51

Dworek w Zembrzycach zaprasza

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zembrzycach mieszczące się w zabytkowym  dworku w tym roku obchodzą jubileusz 10-lecia.

W zajęciach placówki prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej uczestniczy 40 podopiecznych. Codziennie uczą się nowych umiejętności i pogłębiają dotychczas zdobytą wiedzę i doświadczenie.Nie lubią zamykać się w czterech ścianach. Często wyjeżdżają, są zapraszani do innych placówek, co przynosi ogromne skutki w ich rozwoju prospołecznym.

W okresie przedświątecznym postanowili otworzyć drzwi swojej placówki, dla wszystkich, którzy chcieliby przyjrzeć się bliżej ich pracy. Będzie można bliżej zobaczyć jak funkcjonują a przy okazji wesprzeć Warsztaty kupując ozdoby wielkanocne . Dzięki zebranej kwocie będą mogli wyjechać na wycieczkę.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z codziennością w WTZ Zembrzyce w dniach od 23 do 31 marca w godzinach od 8 do 15.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceDworek w Zembrzycach zaprasza