Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 17 czerwiec 2015 18:13

Zembrzyce: Zagrali dla Lenki

W słoneczne, niedzielne popołudnie stadion LKS Garbarz zapełnił się aż po same brzegi. Wydarzeniem, które przyciągnęło tłumy kibiców i ludzi o wielkim sercu była impreza charytatywna, z której cały dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację nóżek małej stryszawianki - Lenki Cholewy.

Na scenie dla Lenki, która wraz z rodziną wzięła udział w tym wydarzeniu- zaśpiewały dzieci z zespołu Jagódki ze szkoły Podstawowej w Marcówce, a po nim wystąpiła grupa Pokolenie z Zembrzyc. Kulminacyjnym punktem imprezy był mecz piłki nożnej "Kadrowicze kontra Janusz Team".
W barwach wielopokoleniowej reprezentacji Polski wystąpili Maciej Żurawski, Łukasz Surma, Łukasz Burliga, Marcin Kuźba, Adam Kokosza, Ryszard Czerwiec, Artur Sarnat, a także zawodnicy, którzy przed laty rządzili na polskich murawach – Zdzisław Kapka, Piotr Skrobowski, Marek Motyka, Marcin Jałocha, Janusz Nawrocki.

Pomysłodawca meczu i całego pikniku Janusz Suwada wystawił przeciwko rywalom zespół złożony z przyjaciół, którzy niegdyś grali. W tej drużynie pojawili się również wciąż aktywni zawodnicy. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 4:4. W przerwie meczu odbył się wspaniały, energetyczny pokaz zumby.

Po meczu odbyła się licytacja. Najcenniejszą rzeczą, jaką można było zlicytoać była orginalna koszulka aktualnej reprezentacji Polski , na której autograf złożył selekcjoner- Adam Nawałka oraz cała reprezentacja. Można było również wylicytować piłki z autografami aktualnych reprezentantów naszego kraju,  z autografami piłkarzy Wisły Kraków, Tomasza Hajty i Tomasza Adamka oraz pamiątkowe pierniki wypieczone przez Piotra Grajnego. Między licytacjami można było potańczyć zumbę oraz wysłuchać zembrzyckiej Orkiestry Dętej  Rytm. Piknik zakończyła zabawa taneczna do późnych godzin nocnych- dzięki wspaniałej muzyce zespołu Max.

 W czasie imprezy udało się zebrać 32.483 zł oraz 5 Euro. 

 

Galeria zdjeć na naszym profilu facebook>>

Galeria zdjęć Bogusława Dobisza >>>>

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce: Zagrali dla Lenki