Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 10 wrzesień 2015 08:25

Podróżnicza impreza w Zembrzycach

Za nami mnóstwo radości, uśmiechu i dobrej zabawy. Do historii przeszła już ósma Karuzela Twórczości, czyli Przegląd Form Scenicznych i Wytworów Artystycznych Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy były Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zembrzycach.

Hasło tegorocznej Karuzeli brzmiało „Podróże małe i duże”. Uczestnicy prezentowali przygotowane przez siebie prace. W programie były również występy grup z różnych ośrodków. Do Zembrzyc zawitał też Andrzej Brudnik – podróżnik, pilot wycieczek, znany bloger. Swoją opowieść o dalekich wyprawach ilustrował wyświetlanymi na rzutniku zdjęciami.

Na wszystkich czekał przygotowany przez organizatorów ciepły posiłek i słodki kącik z domowymi wypiekami. Była też możliwość zakupienia prac niepełnosprawnych artystów.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzycePodróżnicza impreza w Zembrzycach