Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 24 listopad 2015 10:07

Zembrzyce. Centrum rekreacji coraz bliżej

Kolejny krok wykonany. Władze gminy podpisały umowę na przygotowanie dokumentacji dla Centrum Rekreacji i Wypoczynku. 

 
Umowa dotyczy m.in. przygotowania kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę i kosztorysem inwestorskim budowy Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Nad Paleczką” w Gminie Zembrzyce.
 
Przypomnijmy, na terenie centrum zostaną zlokalizowane zostaną  m.in. pawilon sportowy z zapleczem i szatniami, oraz boisko sportowe wielofunkcyjne z elementami lekkoatletyki wraz z oświetleniem, które w okresie zimowym przekształcane na lodowisko.
 
- Ponadto plac zabaw dla dzieci, fitness park z przyrządami do ćwiczeń na świeżym powietrzu, miejsce piknikowe a więc stoliki i ławeczki na pikniki, wiaty i altanki – wylicza Łukasz Palarski, wójt gminy Zembrzyce.
 
Na terenie centrum planowane są także urządzone tereny zielone, parkingi z miejscami postojowymi (ok. 50 miejsc postojowych), elementy małej architektury, oświetlenie terenu, ścieżki rowerowe, ścieżki do nordic walking i tor rolkowy.
 
- Przewiduje się także ogrodzenie terenu – dodaje wójt.
 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce. Centrum rekreacji coraz bliżej