Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 20 grudzień 2015 19:57

Wręczono Laury Babiogórskie.

Napisał

W sobotę 19 grudnia w Ośrodku Wypoczynkowo- Rekolekcyjnym Totus Tuus w Zembrzycach wręczono Laury Babiogórskie .Uroczystość miała miejsce podczas XXXII posiedzenia Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich. 

Laur Babiogórski – to nagroda, która jest ustanowiona przez SGB za szczególne osiągnięcia dla rozwoju i promocji obszaru Stowarzyszenia w dziedzinach gospodarki i kultury, w tym w szczególności za ratowanie, ochronę, dokumentowanie i pomnażanie dziedzictwa przeszłości, współpracy, turystyki, ochrony środowiska, oświaty i sportu.

W tym roku Kapituła Stowarzyszenia (Barbara Wożniak, Danuta Kawa, Maria Mazur, Robert Kadela i Kazimierz Surzyn) przyznała laur w stopniu podstawowym :

Pani Cecylli Lang z gminy Lanckorona,

KGW „Jaszczurowianki” z gminy Mucharz,

Panu dr Janowi Grygierczykowi z gminy Lipnica Wielka,

Pani Magdalenie Bartkowskiej z gminy Stryszów,

Pani Marii Heldt i Orkiestrze Dętej „Rytm” z gminy Zembrzyce.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za zaangażowanie w życie lokalne.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceWręczono Laury Babiogórskie.