Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 17 styczeń 2016 09:42

Trwa trzecia licytacja dla Grzegorza Leśniaka

Napisał

Do 31. stycznia trwa licytacja w internecie dla Grzegorza Leśniaka. Pochodzący z Zembrzyc Leśniak w sierpniu uległ fatalnemu w skutkach wypadkowi w basenie, w wyniku którego doznał poważnego urazu kręgosłupa.

Ekskluzywna bielizna, termos z dwoma kubkami, biżuteria, wstęp do Ogrodu Jana Pawła II w Inwałdzie, buty dziecięce, usługa mini-koparką, najnowsza płyta Perfect wraz z koszulką i autografami zespołu, sukienka, piżama, a nawet tydzień w 8 osobowym domku letniskowym nad Skawą - te i inne rzeczy można zlicytować na specjalnej aukcji internetowej. Cały z niej zysk zostanie przekazany na rehabilitację Grzegorza Leśniaka.

- Grzegorz obecnie przebywa w Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Codziennie zmaga się z niedowładem 4 kończynowym, zakrzepicą i spastyką. Powrót do normalności możliwy jest dzięki długotrwałej, jednak niestety drogiej rehabilitacji, dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do licytowania - pisali autorzy strony Pomagamy wstać Grześkowi. Od 13. stycznia Grzesiek przebywa w w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim.

To już trzecia tura licytacji dla Leśniaka. W pierwszej zebrano prawie 9 tys. złotych, w drugiej nieco ponad 4,5 tys złotych.

LINK DO STRONY Z LICYTACJĄ DLA GRZEGORZA LEŚNIAKA

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceTrwa trzecia licytacja dla Grzegorza Leśniaka