Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 27 maj 2016 23:41

Tarnawa Dolna. Festiwal „Eko-Strachów”

Po raz pierwszy na „Tarnawskiej Górze” w Tarnawie Dolnej w dniu 21 maja 2016r. miał miejsce Festiwal „Ekostrachów”. Promował on działania w zakresie ochrony środowiska naturalnego i dał możliwość miłego spędzenia czasu na łonie natury. Spotkanie rozpoczęto nabożeństwem majowym ku czci Matki Bożej przy miejscowej kapliczce.

W przepięknej scenerii, przy słonecznej pogodzie, zaprezentowano i oceniono prace w ramach konkursu plastyczno-technicznego-”Strachy z Recyklingu” oraz konkursu mody ekologicznej „Ekomoda Ekologa”. Wręczono dyplomy i symboliczne upominki wszystkim uczestnikom konkursów.

Na barwnych stoiskach każdy mógł wybrać coś dla siebie, można było zrobić sobie fryzurę, makijaż, uzyskać poradę w zakresie zdrowego odżywiania, skosztować pysznych, zdrowych potraw i wypieków. Dla najmłodszych był konkurs plastyczny prowadzony przez miłośnika tradycji P. Józefa Krzaka oraz warsztaty wikliny papierowej.Przybyło wielu mieszkańców i gości, którzy na łonie natury spędzili miło czas.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Festiwalu było Stowarzyszenie „Ojcowizna” z Tarnawy Dolnej.

 

UG Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceTarnawa Dolna. Festiwal „Eko-Strachów”