Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 06 czerwiec 2016 09:06

Rodzice Dzieciom – Dzień Dziecka w Marcówce.

Dzień Dziecka to szczególny dzień w roku, w którym wszyscy dorośli starają się, aby dzieci były uśmiechnięte, zadowolone, aby spełniały się ich marzenia. Cały dorosły świat dokłada starań, aby był to niezapomniany dzień i prześciga się w pomysłach, jak go uatrakcyjnić.

I tak też było w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Marcówce.

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w tej placówce  były pełne atrakcji oraz dobrej zabawy. Odbyło się szereg imprez przygotowanych dla uczniów przez rodziców, dyrekcję i nauczycieli.

Najpierw uczniowie obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek” przygotowane przez rodziców dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego. Młodzi widzowie gromkimi oklaskami docenili piękne stroje i wspaniałą grę aktorską.W spektaklu wzięli udział: Józef Porębki ( ojciec), Małgorzata Janik ( matka), Barbara Wróbel ( narrator),Katarzyna Porębska ( Kopciuszek), Barbara Urbańska ( książe),Anna Rak (macocha), Krystyna Kęsek , Teresa Kubaszewska ( córki),Katarzyna Łopata (wróżka ), Justyna Krzystoń- Moskal (szambelan, sekretarka),Ewa Malina ( królowa), Magdalena Pękala (król), Monika Marek i Dominika Pilszak ( damy dworu).Po zakończonym przedstawieniu uczniowie z przyjemnością uczestniczyli w balu królewskim, tańcząc wspólnie z aktorami.

Po krótkim odpoczynku wszyscy uczniowie aktywnie brali udział w zorganizowanych przez nauczycieli rozgrywkach sportowych.

Oczywiście nie zabrakło w tym dniu słodkich niespodzianek w postaci lodów, ciastek i czekolad, o które zadbała Renata Krzystoń – dyrektor SP.

W tym dniu uśmiechy nieustannie gościły na ustach dzieci.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceRodzice Dzieciom – Dzień Dziecka w Marcówce.