Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 15 lipiec 2016 10:23

Potrzebna pomoc dla pogorzelca z Marcówki.

W nocy 13. lipca w  wyniku burzy w Marcówce spłonął drewniany dom. Właściciel posesji pozostał bez dachu nad głową oraz bez jakichkolwiek środków do życia. Ze spalonego domu pozostało tylko zdjęcie ślubne rodziców oraz obraz Matki Bożej.

Mieszkaniec Marcówki miał cztery psy oraz hodował gołębie. Gospodarz ucierpiał w pożarze ratując zwierzęta. Niestety  zginął pies oraz  kilkanaście gołębi. Straty są bardzo duże. Zniszczone maszyny uniemożliwiają rozpoczęcie prac polowych. Pogorzelec otrzymał już pomoc z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zembrzycach. Z pomocą ruszyli również mieszkańcy Marcówki. Zastępczego mieszkania użyczył sąsiad. Rodzina, pani sołtys, sąsiedzi zwracają się o pomoc dla pogorzelca zarówno w formie rzeczowej, jaki i finansowej.

Kto chce pomóc mieszkańcowi Marcówki może to zrobić wpłacając pieniądze na podany niżej numer konta.

PKO Bank Polski Oddział 1 Sucha Beskidzka
Nr konta: 85-1020-1433-0000-1602-0131-2958

Można również skontaktować z naszą redakcją   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zdjęcia: Marek Kuś

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzycePotrzebna pomoc dla pogorzelca z Marcówki.