Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 25 lipiec 2016 09:59

Zembrzyce z drugą promesą

Napisał

W sumie 340 tysięcy złotych pomoże usunąć skutki powodzi z...2014 roku.

 

Tym razem 120 tysięcy złotych trafi do gminy Zembrzyce na remont drogi gminnej w ramach promesy dotyczącej usuwania skutków klęsk żywiołowych z 2014.Jak poinformował Łukasz Palarski, wójt Zembrzyc, to w tym roku druga promesa dla gminy. Pierwsza opiewała na 220 000 zł i obejmowała remont dróg Koźle Tarnawskie,Kapłony i Żmije w Tarnawie Dolnej.

- Druga promesa opiewa na 120 000 zł i dotyczy remontu drogi "Dąbrowy" w Marcówce odcinek górny około 200 m – wyjaśnia wójt na jednym z portali społecznościowych. - Jednocześnie w ramach środków z Funduszu Sołeckiego Marcówki planuje się także remont dolnego odcinka tejże drogi, odcinek około 150 m.

Dodał, że lipiec to też druga aktualizacja listy zadań zakwalifikowanych do realizacji w ramach "Programu budowy dróg gminnych i powiatowych" - w ramach tej aktualizacji droga powiatowa w Marcówce znalazła się na głównej liście z pełnym 50- procentowym finansowaniem.

- Obecnie Starostwo Suskie rozstrzyga przetarg dla tej inwestycji... a to oznacza, że jeszcze w tym roku pojedziemy nową drogą – informuje Palarski.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce z drugą promesą