Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 05 listopad 2016 18:31

Marcówka. Od poniedziałku droga będzie nieprzejezdna

Napisał

Stosowane znaki są już umieszczone na skrzyżowaniu przy zjeździe z drogi wojewódzkiej na drogę powiatową, a także na obwodnicy Zembrzyc.

Wynika z nich, że dojazd do Marcówki i położonego w powiecie wadowicki  Stryszowa poprowadzi przez Zarębki. Na zamkniętą drogę wjeżdżać będą mogły jedynie pojazdy budowy oraz osoby docierające do swoich posesji.

- Dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Powiatem Suskim a Gminą Zembrzyce realizowana obecnie inwestycja przebudowy drogi powiatowej rozszerzona zostanie o dodatkowe 680 m chodnika. Tym samym planowany ciąg komunikacyjny łącznie osiągnie 1680 m. i rozciągać się będzie od skrzyżowania w centrum Marcówki do mostu na Paleczce. Koszty dodatkowych prac związanych z rozbudową chodnika nie powinny przekroczyć 400-450 tyś. zł.- wójt gminy Zembrzyce Łukasz Palarski.

Większość prac winna być wykonana jeszcze w tym roku ale ostateczne warunki będzie ustalało Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Droga będzie zamykana wedle potrzeb. Obecnie winno to być do 14 listopada.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceMarcówka. Od poniedziałku droga będzie nieprzejezdna