Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 01 marzec 2017 21:29

Gmina wydzierżawiła salę na wesela

Działalność Tequili-catering w Zembrzycach nadal będzie trwać. Właścicielka firmy Monika Szklarczyk nadal będzie tu organizować niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju uroczystości rodzinne. Gmina wydzierżawiła pani Monice salę na kolejne lata.

To bez wątpienia dobra informacja dla wszystkich tych, którzy w najbliższym czasie planują ślub, przyjęcie komunijne czy inne przyjęcie okolicznościowe. Tequila-catering cieszy się na naszym lokalnym i nie tylko rynku bardzo dobrą renomą, a takie firmy należy wspierać.

Doskonale wiedzą o tym władze gminy Zembrzyce. Radni na ostatniej sesji podjęli uchwałę wyrażającą zgodę na dalsze wydzierżawienie pani Monice pod swoją działalność sali  w budynku OSP Zembrzyce na okres 10 lat.

Monika Szklarczyk prowadzi swoją działalność nie tylko w Zembrzycach, ale również w Suchej Beskidzkiej i w Kukowie, gdzie Kompleks Weselny Tequila Event robi piorunujące wrażene.


asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceGmina wydzierżawiła salę na wesela