Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 21 czerwiec 2017 22:23

Karuzela Twórczości po raz dziesiąty w Zembrzycach

Już po raz dziesiąty w Zembrzycach odbyła się Karuzela Twórczości, czyli przegląd form scenicznych i wytworów artystycznych osób niepełnosprawnych. Organizatorem, tradycyjnie są Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zembrzycach. Ta wspaniała impreza gości zaprzyjaźnione ośrodki z naszego powiatu i nie tylko.

Oficjalnego  rozpoczęcia Karuzeli Twórczości  dokonał wicedyrektor Caritas Archidiecezji Krakowskiej ks. Grzegorz Wicher.  Tegorocznym motywem przewodnim Karuzeli był  regionalizm. Mogliśmy więc podziwiać występy sceniczne naszych gości, których gra aktorska, kostiumy i kreatywność zasługują na pełen podziw. O dodatkowe atrakcja zadbał Stanisław Sala z Marcówki, który przygotował prawdziwą góralską bacówkę. Gości zabawiali także członkowie Szkolnego Koła Caritas w Białce.  Każdy  mógł przy tym podziwiać i zakupić arcydzieła przygotowane przez niektóre ośrodki Organizatorzy zapewnili przyjezdnym wspaniały słodki kącik, który domowymi wypiekami zapełnił się dzięki rodzicom z zembrzyckiego Ośrodka oraz gorącym, wybornym bigosem lub równie wyśmienitym kotletem podanym z surówkami i ziemniakami.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceKaruzela Twórczości po raz dziesiąty w Zembrzycach