Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach Parlamentarnych.

wtorek, 08 sierpień 2017 07:51

Przejedzie peleton, będą utrudnienia

Urząd gminy z Zembrzyc informuje o utrudnieniach, z którymi będą musieli się liczyć kierowcy w najbliższą sobotę 12 sierpnia. Problemy w podróżowaniu będą spowodowane wyścigiem kolarskim.

- W związku z organizacją na terenie Powiatu Suskiego XIX Wyścigu Kolarskiego „Memoriał Henryka Łasaka” w sobotę w godzinach od 12:00 do 16:30 pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym – informują urzędnicy z gminy Zembrzyce.

Utrudnienia wystąpią na trasie wyścigu tj. Sucha Beskidzka – Zembrzyce – Tarnawa Dolna - Śleszowice – Tarnawa Górna. - Wszystkich mieszkańców i użytkowników dróg za zaistniałe utrudnienia w ruchu przepraszamy – podaje serwis gminy. - Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i służby porządkowe czuwające nad bezpieczeństwem i organizacją wyścigu - czytamy w komunikacie.

 

HomeWydarzeniaZembrzycePrzejedzie peleton, będą utrudnienia