Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 16 sierpień 2017 19:20

Premier otwarła niedostępny zbiornik

Napisał

Miłośnicy wodnych szaleństw zapewne z niecierpliwością czekają na otwarcie zbiornika wodnego Świnna – Poręba. Warto jednak pamiętać, że to, iż premier urządziła ceremonię otwarcia, nie oznacza, że z akwenu można legalnie korzystać.

Rejs po zbiorniku? Tylko nielegalnie!

Niedawno pisaliśmy o tzw. oficjalnym otwarciu zbiornika Świnna – Poręba (tutaj). Być może było to oficjalne otwarcie akwenu, ale jak się okazuje, nie oznacza to, że został on udostępniony miłośnikom rejsów.

- W związku z pismem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie informujemy, że korzystanie rekreacyjne ze zbiornika Świnna Poręba (pływające żaglówki i motorówki, dzikie kąpieliska) są zachowaniami niedozwolonymi i nielegalnymi, a co więcej niebezpiecznymi, podlegającymi karze grzywny – czytamy w komunikacie suskiego starostwa.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzycePremier otwarła niedostępny zbiornik