Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 23 listopad 2017 16:43

Gospodynie z Zembrzyc urozmaicają gminę od X lat!

Napisane przez

W sobotę nasze panie z Zembrzyckiego Koła Gospodyń „Mioduszyna” świętowały jubileusz Dziesięciolecia rozpoczęcia swej działalności.

ZKG „Mioduszyna” jest stowarzyszeniem  skupiającym 17 kobiet. Panie są w różnym wieku, czynne zawodowo i emerytki, ale bez względu na to są młode duchem, aktywne i twórcze. Prowadzą aktywną działalność nie tylko na rzecz mieszkańców Zembrzyc, ale również reprezentują gminę w Powiecie i Województwie, a także chętnie uczestniczą w życiu parafii.

Obchody jubileuszu X-lecia rozpoczęła Msza Święta w intencji zmarłych członkiń oraz o pomyślność i zdrowie dla zrzeszonych w kole pań.  Potem – tradycyjnie - były kwiaty, gratulacje,  oraz życzenia. Składali je zarówno przedstawiciele władz, jak i organizacji działających na terenie gminy i powiatu.

- Na tak wzniosłej uroczystości nie zapomniano o torcie, przy którym odśpiewano gromkie „Sto lat” dla jubilatek – podają gminni urzędnicy. - Dziękujemy ZKG „Mioduszyna” za zaangażowanie i aktywne wzbogacanie lokalnej kultury oraz promocję Gminy Zembrzyce. Jednocześnie życzymy szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizowaniu zamierzonych planów, kolejnych jubileuszy, wielu radości i sukcesów – życzyli samorządowcy.

Zdjęcia: Bogusław Dobisz

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceGospodynie z Zembrzyc urozmaicają gminę od X lat!