Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 10 grudzień 2017 08:51

„Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej zmienił lokalizację Punktu Obsługi Klienta w Zembrzycach”

Napisał

W trosce o wygodę Klientów oraz w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi, Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej zmienił dotychczasową lokalizację Punktu Obsługi Klienta w miejscowości Zembrzyce.

W dniu 4 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej siedziby Punktu Obsługi Klienta, które uświetnili swoją obecnością zaproszeni przedstawiciele Gminy Zembrzyce, proboszcz miejscowej parafii, członkowie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku oraz pracownicy.

W chwili obecnej obsługa Klientów odbywa się w nowoczesnym i funkcjonalnym obiekcie, usytuowanym w dogodnej lokalizacji obok Urzędu Gminy, w pobliżu Ośrodka Zdrowia oraz sklepów. W nowej siedzibie Punku Obsługi Klienta znajduje się również bankomat.

Pomieszczenie zostało optymalnie dostosowane do potrzeb Klientów, umożliwia obsługę na wysokim poziomie. Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem przyjętych w Grupie BPS standardów w zakresie wizualizacji placówek. Otwarcie nowej siedziby Oddziału stanowi istotny element realizacji wytycznych zawartych w strategii rozwoju Banku zakładającej unowocześnienie sieci placówek oraz ustawiczne doskonalenie zakresu i jakości świadczonych usług.

Więcej szczegółów z otwarcia na stronie: http://www.bssucha.pl/aktualnosci/otwarcie-nowej-siedziby-punktu-obslugi-klienta-w-zembrzycach

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyce„Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej zmienił lokalizację Punktu Obsługi Klienta w Zembrzycach”