Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 31 grudzień 2017 10:28

Powstał niecodzienny album o Zembrzycach

Napisane przez
Powstał niecodzienny album o Zembrzycach FB/Łukasz Palarski

Projekt "Zembrzyckie Szaflikowanie..." został zakończony. Będzie można zobaczyć, jak wyglądała gmina na starej fotografii.

- Album powstał z okazji rocznicy 685-lecia wsi Zembrzyce jaką obchodzimy w 2018 roku. Wszystkim zaangażowanym raz jeszcze dziękuję – nie kryje zadowolenia Łukasz Palarski, wójt gminy Zembrzyce.

I dodaje, że zgodnie z realizowanym projektem album jest dostępny dla mieszkańców Zembrzyc od 3 stycznia (środa) do 19 stycznia (piątek) w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach.

Z uwagi na ograniczoną ilość publikacji obowiązuje kilka zasad: album jest bezpłatny, egzemplarz przysługuje w ilości 1 szt. na jeden budynek mieszkalny i mieszkańcom miejscowości Zembrzyc. Jednocześnie trwają zapisy: dla osób chcących nabyć album w większej liczbie oraz dla osób nie będących mieszkańcami Zembrzyc. W tych przypadkach na podstawie deklaracji i listy zapisów zostanie przeprowadzony dodruk, nabycie albumu będzie wówczas odpłatne po kosztach druku.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzycePowstał niecodzienny album o Zembrzycach