Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 styczeń 2018 07:27

Pogoda sprzyja inwestycjom w Zembrzycach

Napisane przez
Pogoda sprzyja inwestycjom w Zembrzycach FB/Łukasz Palarski

Będzie gdzie się bawić, będzie po czym jeździć.

- Uff... ostatnie ciepłe tygodnie grudnia pozwoliły nam na ukończenie prac w infrastrukturze drogowej i komunalnej – napisał w internetowej sieci Łukasz Palarski, wójt gminy Zembrzyce.

A o co dokładnie chodzi? Jak się dowiadujemy m.in. o plac zabaw w Tarnawie Górnej wraz z parkingiem i drogą manewrującą oraz drogą dojazdową do działek sąsiednich.

- To będzie jeden z najładniejszych i funkcjonalnych placów tego typu w okolicy, a na pewno na terenie gminy Zembrzyce. Podstawowe prace zostały zakończone, z uwagi na porę roku prace związane z zielenią i końcową estetyką zostały przeniesione na wiosnę, wówczas to oficjalnie obiekt zostanie oddany do użytku – zapowiedział włodarz.

Na tym nie koniec. Zakończone zostały ostatnie prace na drogach gminnych tj.: Nizień (Tarnawa Dolna), Rówieniec Etap I i II (Śleszowice), Zarębki Pilchówka (Zembrzyce), Pod Zapadle (Tarnawa Dolna), Do Ośrodka Zdrowia (Śleszowice), Most do Oś. Nosale (Tarnawa Dolna), Kusica Etap II (Zembrzyce). Wcześniej zakończono prace remontowe związane z przebudową mostu do Oś. Dąbrowy (Marcówka) oraz remontem drogi gminnej Żmije (Tarnawa Dolna).

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzycePogoda sprzyja inwestycjom w Zembrzycach