Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 05 styczeń 2018 05:03

Mieszkańcy Zembrzyc i okolic pokąpią się taniej

Mieszkańcy Zembrzyc i okolic pokąpią się taniej Fot. Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkej/FB Łukasz Palarski

Włodarz gminy Zembrzyce zaprasza mieszkańców na suski basen. Dla miłośników wodnych kąpieli czekają zniżki.

- Taniej na basen... Wraz z nowym rokiem gmina Zembrzyce kontynuuje projekt "Razem spędzamy czas", dzięki któremu osoby zameldowane na terenie gminy mogą skorzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu do Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej – poinformował Łukasz Palarski, wójt gminy Zembrzyce.

I dodał, że zniżka ta dotyczy pierwszej godziny i łączy się z innymi zniżkami obowiązującymi na suskim basenie. Warunkiem skorzystania z możliwości tańszych kąpieli będzie okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie gminy Zembrzyce, czyli dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub inny dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy.

 

 

HomeWydarzeniaZembrzyceMieszkańcy Zembrzyc i okolic pokąpią się taniej