Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 05 styczeń 2018 05:03

Mieszkańcy Zembrzyc i okolic pokąpią się taniej

Napisane przez
Mieszkańcy Zembrzyc i okolic pokąpią się taniej Fot. Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkej/FB Łukasz Palarski

Włodarz gminy Zembrzyce zaprasza mieszkańców na suski basen. Dla miłośników wodnych kąpieli czekają zniżki.

- Taniej na basen... Wraz z nowym rokiem gmina Zembrzyce kontynuuje projekt "Razem spędzamy czas", dzięki któremu osoby zameldowane na terenie gminy mogą skorzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu do Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej – poinformował Łukasz Palarski, wójt gminy Zembrzyce.

I dodał, że zniżka ta dotyczy pierwszej godziny i łączy się z innymi zniżkami obowiązującymi na suskim basenie. Warunkiem skorzystania z możliwości tańszych kąpieli będzie okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie gminy Zembrzyce, czyli dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub inny dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceMieszkańcy Zembrzyc i okolic pokąpią się taniej