Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 13 marzec 2018 07:14

Zembrzycka przychodnia dla niepełnosprawnych

Napisane przez

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej przystąpił do realizacji inwestycji związanych z poprawą dostępu do świadczeń zdrowotnych.

Wkrótce rozpoczną się prace związane z budową windy dla osób niepełnosprawnych przy Przychodni Zdrowia w Zembrzycach.

W ramach tego zadania powstaną również miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowane zostaną sanitariaty do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przetarg został rozstrzygnięty, koszt inwestycji to około 240 000 zł. Planuje się, że inwestycja będzie zrealizowana początkiem czerwca.

Dla poprawy jakości świadczonych usług zakład planuje również wyposażyć przychodnie w nowoczesną aparaturę i  sprzęt medyczny.

Trwają starania o uzyskanie dofinansowania na powyższe inwestycje ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, działania 12.1.3 Infrastruktura ochrony zdrowia o znaczeniu subregionalnym. Złożony projekt pt. ”Poprawa dostępu do świadczeń zdrowotnych udzielanych przez Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zembrzycach poprzez dobudowę windy w budynku Przychodni Zdrowia w Zembrzycach oraz zakup i wymiana aparatury i sprzętu medycznego” jest obecnie na liście rezerwowej.

Źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzycka przychodnia dla niepełnosprawnych