Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 21 marzec 2018 11:21

Uczniowie z Zembrzyc łatwiej znajdą pomoc przedlekarską

Napisane przez

Uczniowie wszystkich szkół Gminy Zembrzyce mogą korzystać z gabinetów profilaktyki zdrowotnej, a wszystko to dzięki dotacji w wysokości 26 800 zł otrzymanej od Wojewody Małopolskiego w ramach zadania „Wymiana i modernizacja sprzętu w obiektach związanych z ochroną zdrowia z wyłączeniem programów polityki zdrowotnej".

Każdy z gabinetów został wyposażony w niezbędny sprzęt medyczny tj. kozetkę, parawan, wagę ze wzrostomierzem, lekarską szafkę do przechowywania lekarstw, stolik zabiegowy, szafkę kartoteczną, aparat do pomiaru ciśnienia, przenośną apteczkę, biurko lekarskie, taboret lekarski, stetoskop i tablice Snellena do badania wzroku. Dzięki temu do szkół wróciły pielęgniarki, które w gabinetach służą swą pomocą, dobrą radą i doświadczeniem. Do pokoju pielęgniarki szkolnej może udać się każdy uczeń potrzebujący pierwszej pomocy i opieki przedlekarskiej.

 

źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceUczniowie z Zembrzyc łatwiej znajdą pomoc przedlekarską