Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 03 kwiecień 2018 08:59

Przedszkole w Zembrzycach będzie miało nowoczesny plac zabaw

Przy Przedszkolu w Zembrzycach powstanie nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych.

Wyposażony on zostanie w urządzenia zabawowo-sprawnościowe dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz miejsce dostosowane do gier podwórkowych. Konstrukcja nawierzchni placu zabaw będzie wykonana z granulatu gumowego SBR oraz granulatu kauczukowego EPDM.  W ramach budowy placu powstanie również ciąg komunikacyjny z kruszywa naturalnego biegnący wzdłuż placu oraz elementy małej architektury takie jak kosze na śmieci i ławki. Całość będzie oświetlona za pomocą autonomicznych lamp solarnych w ilości 4 szt. W celu zapewnienia komfortowego dostępu do powstałej infrastruktury przewidziano również remont drogi wewnętrznej o nawierzchni bitumicznej wraz z poboczami z kruszywa naturalnego.
Szacunkowa wart. projektu ok. 240 tyś. zł. By realizować tę inwestycję gmina pozyskała środki unijne na ten cel w wysokości ok. 127 tyś. zł. Otwarcie obiektu planowane jest na wrzesień 2018 roku.

 

źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzycePrzedszkole w Zembrzycach będzie miało nowoczesny plac zabaw