Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 11 kwiecień 2018 14:01

Zembrzyce. Gmina spiera się z powiatem

Śleszowice Śleszowice

Władze gminy Zembrzyce chcą wybudować miejsca parkingowe przy parafii.

W budżecie gminy Zembrzyce zabezpieczono środki finansowe na budowę parkingu w Śleszowicach przy kościele parafialnym.

- Realizacja tego przedsięwzięcia uzależniona jest obecnie od uzyskania stosownego pozwolenia na budowę – czytamy w biuletynie samorządowym. - W roku 2017 Starosta Suski odmówił wydania zgody powołując się na błędy projektowe, z którymi to gmina Zembrzyce się nie zgodziła wnosząc odwołanie do Wojewody Małopolskiego.

Jak wyjaśniają urzędnicy, uwzględnienie uwag Starosty Suskiego wiązałoby się z koniecznością rezygnacji z połowy miejsc parkingowych.

- Od przeszło roku czekamy na rozstrzygnięcie sporu, który winien w II kwartale br. znaleźć swój finał i stworzyć możliwość do podjęcia stosownych prac budowlanych – czytamy w informacji urzędu.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce. Gmina spiera się z powiatem