Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 28 maj 2018 05:36

Tele-Anioł również w Zembrzycach

To bardzo ważna informacja dla seniorów ich rodzin.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zembrzycach informuje, że przystąpił do projektu realizowanego przez województwo małopolskie – „Małopolski Tele-Anioł”. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020; realizowany jest we współpracy z Caritas Diecezji Kieleckiej oraz Stowarzyszeniem Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego z Suchej Beskidzkiej.

Głównym celem projektu jest poprawa jakości życia osób niesamodzielnych poprzez realizację działań na rzecz rozwoju usług opiekuńczych i sąsiedzkich w miejscu zamieszkania oraz usług wykorzystujących nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne, które umożliwią osobom niesamodzielnym jak najdłuższe bezpieczne pozostanie w ich środowisku.

Szczegółowe informacje na temat Projektu można uzyskać na stronie internetowej: https://www.malopolska.pl/teleaniol

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Projektu oraz zgłaszanie kandydatury bezpośrednio w siedzibie Projektu lub za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Zembrzycach.

 

Źródło: GOPS Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceTele-Anioł również w Zembrzycach