Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 22 sierpień 2018 07:53

Zembrzyce: Ogromne zainteresowanie „pomocą rodzinie”

Napisane przez

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zembrzycach informuje, że trwa przyjmowanie wniosków na nowy okres zasiłkowy 2018/2019 ws. przyznania świadczeń rodzinnych, wychowawczych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń przysługujących w ramach programu „Dobry Start” (300+).

 

W związku z dużą liczbą wnioskodawców oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom informujemy, że w dniach: 4 września 2018 (wtorek); 5 września 2018 (środa); 11 września 2018 (wtorek); 12 września 2018 (środa) czas pracy Ośrodka w zakresie przyjmowania wspomnianej wyżej dokumentacji zostanie wydłużony do godziny 16:00.

Informujemy również, że udogodnienie to skierowane jest głównie do osób pracujących zawodowo, które nie mają możliwości, by złożyć wymaganą dokumentację w normalnych godzinach pracy Ośrodka.

Źródło: GOPS Zembrzyce

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceZembrzyce: Ogromne zainteresowanie „pomocą rodzinie”