Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 30 sierpień 2018 07:34

„Bezpieczny Strażak 2018” dotarł do Zembrzyc

W czerwcu 2018r. Gmina Zembrzyce podpisała z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie umowę w ramach Programu „Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla środowiska – Bezpieczny Strażak”.

Zgodnie z podpisaną umową dokonano zakupu aparatu powietrznego oraz czujnika bezruchu z przeznaczeniem dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Tarnawa Dolna.

Sprzęt został uroczyście przekazany na ręce przedstawicieli OSP Tarnawa Dolna w dniu 24 sierpnia 2018 r.

Zakup aparatu powietrznego oraz sygnalizatora bezruchu dla OSP zapewni bezpieczeństwo strażaków wykonujących działania na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej w Gminie Zembrzyce. Zakupiony sprzęt niewątpliwie przyczyni się do skutecznego przeprowadzania działań bojowych i usuwania skutków zagrożeń dla środowiska, podniesie bezpieczeństwo pracy i efektywność strażaków podczas prowadzonych akcji ratunkowych oraz zwiększy mobilność jednostki.

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie wyniosło 2575,00 zł, a całkowity koszt zadania zamknął się w kwocie 5150,00 zł.

 

źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyce„Bezpieczny Strażak 2018” dotarł do Zembrzyc