Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 19 listopad 2019 16:17

Czy Jordanów zapełni się drzewami tlenowymi?

Napisane przez

Jeden z jordanowskich radnych proponuje, by obsadzić miasto drzewami o nazwie oxytree, które, dzięki ogromnym liściom, produkują znacznie więcej tlenu niż inne. Pomysł spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem pozostałych samorządowców.

wtorek, 19 listopad 2019 08:45

Wcielili rezerwistów do policji Na jeden dzień...

Napisane przez

W suskiej komendzie odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „EGIDA 2019”, których założeniem było przygotowanie rezerwistów do wykonywania zadań służbowych w policji na czas potencjalnego zagrożenia bezpieczeństwa państwa w czasie wojny. W ramach ćwiczeń przez jeden dzień wcielono rezerwistów w szeregi funkcjonariuszy policji.

Zakończono prace konserwatorskie przy kamiennej figurze Matki Bożej (XIX w) przy ul. Piłsudskiego w Jordanowie. 

wtorek, 19 listopad 2019 08:39

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów

Napisane przez

W Krakowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Wśród zaproszonych gości był dyrektor Muzeum Lotnictwa Krzysztof Radwan, przedstawiciele Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, a także przełożeni ślubujących policjantów. W uroczystej zbiórce licznie też uczestniczyli członkowie rodzin nowo przyjętych policjantów.

wtorek, 19 listopad 2019 08:36

Bezpieczniej na ulicy Przemysłowej bocznej

Napisane przez

Urząd Miasta Jordanowa informuje, że w dniu 18 listopada 2019 r zakończono wykonanie remontu odcinka ulicy Przemysłowej - boczna.

poniedziałek, 18 listopad 2019 21:02

Sucha Beskidzka. Śmieci podrożeją

Napisane przez

Są w Polsce gminy, gdzie stawka za odbiór odpadów segregowanych wynosi ponad 30 zł od osoby miesięcznie. Mieszkańcom Suchej Beskidzkiej nie grozi podwyżka do aż tak niebotycznie wysokiej kwoty, ale niewykluczone, że będą płacić dwa razy więcej niż obecnie...

poniedziałek, 18 listopad 2019 08:51

Utrudnienia na drogach gminy Budzów

Napisane przez

Lepiej nie planować podróży przez Nowakówkę. Przejadą tylko karetki, radiowozy i wozy strażackie.

poniedziałek, 18 listopad 2019 08:47

Smog atakuje, marszałek apeluje

Napisane przez
W piątek 15 listopada podczas konferencji prasowej Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz przedstawił podsumowanie realizacji Programu Ochrony Powietrza dla Małopolski za rok 2018. Zaapelował przy tym do gospodarzy gmin, aby przeznaczali w przyszłorocznych budżetach minimum 1 procent na wymianę pieców.
 
poniedziałek, 18 listopad 2019 08:45

Utrudnienia na jordanowskim Rynku

Napisane przez

Trwają prace w centrum Zielonego Miasteczka. Kierowcy muszą się liczyć z ograniczeniami w ruchu w tym rejonie Jordanowa.

poniedziałek, 18 listopad 2019 08:33

Kolejna "boczna" z nową nawierzchnią

Napisane przez

Po ulicy Generała Maczka bocznej w Jordanowie jeździ się przyjemniej i bezpieczniej.

Strona 1 z 322

 

HomeWydarzenia